środa, 8 kwietnia 2015

Free time with friend

Macie czasami tak, że chcielibyście odłożyć telefon, wyłączyć laptop i wyjść pobiegać? Ja bardzo często chcę coś robić, lecz zakończenie jest takie: przecież sama nie pójdę, sama nie pogram w piłkę, sama nie pojeżdżę na rolkach... Lecz jak już ktoś z naszych znajomych napisze czy idziemy na dwór, wychodzimy posiedzieć lub pochodzić po mieście co nie ma najmniejszego sensu. U mnie jest identycznie. Lecz chciałabym wprowadzić w swoje życie zmianę i wychodząc z przyjaciółmi robić coś sensownego. Coś co wniesie jakieś pozytywy w nasze życie, pomoże nam w zmianie siebie na lepsze. Pewnie w każdym mieście jest orlik, a na każdej wiosce boisko. Nie powinno być problemu żeby z niego skorzystać, problem jest w tym, aby wyjść na nie. 

Lecz zmianę w nasze życie możemy wprowadzać wspólnie, wyznaczając sobie możliwe do osiągnięcia cele. Chciałam przekonać was, abyście porozmawiali ze swoimi znajomymi o spędzaniu waszego wolnego czasu. Na początku może to nie być dla was nic fajnego, żadna frajda ze spędzania tak czasu lecz po kilku wyjściach powinniście docenić swój wiek, zobaczyć w jakiej jesteście kondycji i że nawet po minimalnym wysiłku czujemy się lepiej. 

Jak uważacie? Czy spędzanie takie spędzanie czasu jest dobre? Czy chcecie zmienić coś w swoich spotkaniach ze znajomymi? Ja zaczynam od teraz, a ty?
8 komentarzy:

 1. Gdybym tylko była dobra w jakiejkolwiek grze zespołowej, pewnie wyciągnęłabym parę osób, albo chociaż swoją młodszą siostrę. Niestety jestem totalną ciamajdą i tylko na rolkach czuję się dobrze :P

  Wpadnij też do Łosia http://nevermind-factory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chętnie odkładam elektronikę i wychodzę choćby na spacer :)
  http://kasjaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. ja często sama wychodzę pojeździć na rolkach ;) wtedy odcinam się od wszystkiego i wszystkich ;D
  zaobserwowałam, milo by mi było gdybyś się odwdzięczyla :*
  donutworrybehappy.blogspot.com - zapraszam do mnie, nowy post z must have tej wiosny! byłabym mega wdzięczna jeśli poklikasz w linki w poście :* będzie mała nagroda za to ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Great post. Love it. I follow you, could you follow back, dear. Keep in touch. Kiss

  http://mylovelyfashionbih.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. super post :))
  MÓJ BLOG-KLIK:)
  Będzie mi bardzo miło, jeśli zaobserwujesz :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post ! Będę zaglądać tutaj częściej :))
  http://zaczytanaaax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam wychodzić na dwór z przyjaciółkami, na tamtych wakacjach codziennie byłam na boisku :D

  OdpowiedzUsuń
 8. uwielbiam spędzać czas ze znajomymi - to są dopiero wspomnienia później1

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest dla mnie ogromną motywacją!
Za każdy komentarz staram się odwdzięczyć.